Bir fikriniz mi var veya kendi çözümünüzü mü arıyorsunuz ? Sadece bizimle iletişime geçin, detaylı bir proje planlaması ile gerçeğe dönüştürelim.

B2B Özel tasarım & Üretim otomotiv OEM’leri ve Tier1 üreticilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler bulmak en büyük gücümüzdür.

OEM: Hafif Ticari Araçlar, Otobüsler, Kamyonlar, Traktörler, Minibüs Üstyapıcılar, Minibüsler, Karavanlar, Ambulanslar, İş Makinaları, Forkliftler vb…

Tier1: Klimalar, İç Çatı Hava Kanalı & Ambar, Koltuklar, Yolcu Servis Setleri, Filtreler, Kayar Kapı, Dış Lamba, Kablo Grupları vs…

Proje Yönetimi

Yönetim ; İletişim becerilerimizi ve işbirlikçi yaklaşımımızı deneyimlemek için çözüm odaklı ekibimizle tanışın. Esneklik ve verimlilik arasındaki en iyi dengeyi korumak, zaman planını karşılamak ana stratejimizdir. Bizimle ikinci bir proje için iletişime geçmeniz başarımızın kanıtı olacaktır.

Fiyatlandırma ; Sanel, süreç bilgi birikimimiz ile doğru ve uygun maliyetli bileşenleri seçerek müşterilerimize rekabet avantajı sağlamayı amaçlamaktadır. Uygun bir yatırım maliyeti ve birim fiyat ile optimum çözümü sunduğumuzdan emin olacağız.

Simülasyon ve Prototipleme; Simülasyon yazılımı, ürünü numune almadan önce analiz etmemize yardımcı olur. Isı, stres, aydınlatma ve elektronik yerleşim simülasyonları zamandan ve maliyetten tasarruf sağlarken prototip seri üretimin anahtarıdır .

Test Planlaması; Sanel’in tasarım ve üretimdeki tecrübesi, doğru test yöntemlerinin belirlenmesine yardımcı olacaktır. Kurum içi testler, ürünün sağlamlığını önceden kanıtlayacaktır. Böylece, harici testlerle işler sorunsuz yürüyecektir. Doğru Test, ürünün uzun ömürlü olmasını garanti eder.

Çalışmalarımız